Harcerski Start 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilka informacji o Harcerskim Starcie 2017 

 W trakcie zajęć kulinarnych zastępy przy pomocy drużynowych i przybocznych będą wykonywały potrawy z ziemniaków. Dokonując podziału na zastępy proszę wziąć pod uwagę to, aby każdy harcerz miał co robić. Ocenie będą podlegały : walory smakowe i estetyczne, sposób podania i prezentacji potrawy oraz zaangażowanie wszystkich harcerzy. 

Wszyscy będziemy nocowali w domkach. Proszę o zabranie mundurów, odpowiedniej odzieży i obuwia, prowiantu na kolację i śniadanie, latarek, apteczek itp.

W razie pytań proszę o kontakt : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 693323469 

Pozdrawiam pwd. Agnieszka Gertych  

Szukaj

Komunikaty

No result...