"Szukając Niepodległej" - Gra Miejska

10 listopada 2018 roku zostanie zorganizowana gra miejska ,,Szukając Niepodległej” dla wszystkich mieszkańców miasta i gminy Wschowa chodzących do klas IV-VIII.

 

Całe przedsięwzięcie jest upominkiem z okazji 100-lecia ZHP od Komendy Hufca ZHP Wschowa. Wszyscy chcący wziąć udział w grze miejskiej mogą zgłosić się w 8 osobowych patrolach wraz z pełnoletnim opiekunem. 

Regulamin i kara zgłoszenia do pobrania tutaj.

Gra rozpocznie się o 14.00 pod Wschowskim ratuszem i potrwa do godziny 16.00. Uczestnicy  wędrując po Wschowie będą korzystać z różnych ciekawych form nauki poprzez zabawę, takich jak qr cody i system geocatchingu, nie zabraknie również tradycyjnych harcerskich punktów patrolowych.

Jeżeli chcesz pomóc znaleźć Niepodległość musisz być z nami!

Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia!

Szukaj

Komunikaty

No result...